BeleTu – własna marka lepiej smakuje.

Wiele marek sprzedaje swoje produkty i usługi pod innym szyldem. Świadome marki próbują to zmienić. Należy do nich marka BeleTu z Gołkowic w powiecie jastrzębskim. Pod tą marką kryją się 4 sklepy spożywcze i zakład garmażeryjny. BeleTu to marka rodzinna. Działa na rynku od 30 lat. Do tej pory sklepy funkcjonowały pod szyldem Lewiatana. 

BeleTu Stawia na własne produkty garmażeryjne, produkty lokalnych przedsiębiorców oraz własne marki Lewiatana. BeleTu ma korzenie śląskie, dlatego nazwa została zaczerpnięta z gwary śląskiej.

Dla BeleTu wykonałem analizę marki, strategię komunikacji marki, stworzyłem nazwę, wymyśliłem slogan, zaprojektowałem logo, Key Visual oraz księgę znaku. Do końca roku powstanie strona internetowa. W 2023 roku zajmę się projektowaniem aranżacji sklepów i zakładu garmażeryjnego.

Esencja marki BeleTu zawiera się w kilku zdaniach:

Od ponad 30 lat prowadzimy sieć sklepów oferujących produkty spożywcze i przemysłowe, w których wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Jako eksperci doradzamy klientom jak efektywniej robić zakupy. Pokazujemy klientom, że można lepiej, czyli bezpieczniej i komfortowo robić zakupy z korzyścią dla ich zdrowia i portfela dlatego naszym hasłem przewodnim jest

Codziennie LEPSZE zakupy!

Zobacz inne projekty