Znalazłem niebieski ocean. Jest nim obsługa lokalnych marek, którym naprawdę zależy na budowaniu efektywnego wizerunku i odpowiedniej strategii komunikacji z klientami.

Praca z lokalnymi markami daje mi dużo więcej przyjemności i motywacji.

Cieszę się, że mogę pomóc w budowaniu marek, które jeszcze kilka lat wstecz były zdane tylko na intuicję właścicieli lub pracowników odpowiadających za pozycjonowanie marki i relacje z klientami.

KRZYSZTOF PIETREK
analityk marki, strateg marki, designer, webdesigner, fotograf

Kim jestem?

Jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 28 lat aktywnie wspomagam marki w zakresie budowaniu efektywnego wizerunku oraz opracowania odpowiedniej strategii komunikacji marki.

Stworzyłem ponad 1000 projektów dla marek, z którymi współpracowałem lub dalej współpracuje.

Pracowałem dla marek korporacyjnych: Reporter, Kazar, Era GSM, Unilever Polska, Gaspol, Wojas, Polska Federacja Producentów Żywności, Siemens Mobile, Jurajska, Inter Sport, a obecnie współpracuję z lokalnymi markami z terenu Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Raciborza, Żor, Jastrzębia Zdroju, Radlina, Pszowa i Rydułtów.

Specjalizuję się w analizie marki, strategii komunikacji marki, designie, fotografii reklamowej i multimediach.

Jak pracuję?

Specjalizuję się w analizie marki, strategii komunikacji marki, designie, fotografii reklamowej i multimediach.

Korzyści dla Ciebie

Większe obroty

Marki lokalne, z którymi współpracuję, już po roku wdrożenia nowego wizerunku i nowej strategii komunikacji marki uzyskują większe obroty o 20%.

Wszystko w jednym miejscu

Oferuje szeroką gamę usług w zakresie analizy marki, strategii komunikacji marki, brandingu, fotografii użytkowej, multimediów oraz doradztwa marketingowego.

Tanio na wysokim poziomie

Brak nadbudowy kadrowej oraz duże doświadczenie pozwalają mi realizować zadania w atrakcyjnej cenie dla klientów lokalnych na poziomie oferowanym przez duże agencje reklamowe w Warszawie.