Logo jubileuszowe niesie szersze przesłanie

Rodzinna agencja ubezpieczeniowa PYTLIK UBEZPIECZENIA mająca swoje oddziały w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku i Jastrzębiu Zdroju w 2024 roku obchodzi jubileusz 25 lecia działalności. Z tego powodu właściciele zwrócili się do mnie z prośną o zaprojektowanie jubileuszowego logo. Przystąpiłem do projektu z myślą, że logo powinno nieść w swojej treści graficznej przesłanie wskazujące na wartości marki PYTLIK UBEZPIECZENIA. Zaproponowałem 5 projektów, z których każdy niesie inne przesłanie.

Projekt 1.

Projekt pierwszy nawiązuje do stylistyki graficznej logo PYTLIK UBEZPIECZENIA. Poszczególne elementy logo jubileuszowego

mają podobny charakter graficzny jak logo marki. Zależało mi na stworzeniu jednego projektu jubileuszowego logo, który jednoznacznie będzie kojarzyć się z logo marki.

Projekt 2

Logo jubileuszowe w projekcie numer 2 w swoim kształcie nawiązuje do szybującego ptaka. W cyfrach 2 i 5 można

rozpoznać skrzydła ptaka. Ptak w logo jubileuszowym poprzez rozpostarte skrzydła symbolizuje progres w rozwoju marki PYTLIK UBEZPIECZENIA w okresie 25 lat.

Projekt 3

Logo jubileuszowe w projekcie nr 3 przedstawia cyfry 2 i 5 stworzone jedną linią bez przerwy. Prezentowany kształt symbolizuje jednolitą i stabilną politykę marki PYTLIK UBEZPIECZENIA w okresie 25 lat jej działalności.

Projekt 4

Logo jubileuszowe w projekcie nr 4 symbolizuje szeroki obszar działania, który udało się marce zbudować w okresie 25 lat jej działalności. Obszarem działania nazywam szeroką i różnorodną ofertę usług, a także zwracam uwagę na geolokalizację marki w postaci 5 punktów obsługi klienta rozmieszczonych na obszarze trzech miast.

Projekt 5

Logo jubileuszowe w projekcie nr 5 poprzez połączenie cyfr 2 i 5 symbolizuje empatyczne podejście pracowników marki do potrzeb

klienta, oferowanie najlepszych rozwiązań klientowi oraz długoletnia opieka nad klientami skutkujące tym, że klienci czują się bezpiecznie i zaopiekowani przez markę PYTLIK UBEZPIECZENIA.

Zobacz inne projekty na Krzysztof Pietrek KRZePI 

Zobacz inne projekty logo wykonane przez KRZePI

Zobacz inne projekty