Firmy wodzisławskie i jastrzębskie będą zadowolone

Chciałbyś, aby Twoja firma działała jak w zegarku. Marzy Ci się efektywizacja zadań na każdym stanowisku. Jednak wiesz o tym, że nie jest to możliwe, gdyż w każdej firmie muszą być realizowane zadania nieproduktywne, czyli takie, które nie przekładają się na dochody firmy. Należą do nich częste zakupy materiałów biurowych, środków czyszczących, kawy i herbaty, obsługi poczty i paczek oraz wiele innych. Gdyby zmierzyć energię włożoną przez pracowników w realizację tych zadań, okazałoby się, że zajmują dużo czasu, który staje się znacznym kosztem dla

firmy.

Marzeniem byłoby przekierować zadania nieproduktywne na zewnątrz, zaś pracownikom dotychczas zajmującym się tymi zadaniami przydzielić zadania produktywne, dzięki którym firma mogłaby zwiększyć własne dochody.

Zastanawiasz się, czy jest firma na rynku, która specjalizuje się w przejęciu zadań nieproduktywnych, a przy okazji robi to sprawnie i za nieduże pieniądze? Czy jest firma, która oferuje dobrej jakości produkty i jest w stanie personalizować zamówienia pod konkretną firmę? Czy jest firma, która przyjmie zamówienie i bezproblemowo zrealizuje je w ustalonym terminie, a także dowiezie do Twojej firmy?

Już od września będziesz mógł korzystać z usług WYGODNEJ PACZKI, która obsługiwać będzie firmy z powiatów wodzisławskiego i jastrzębskiego.

Wreszcie możesz skupić się wyłącznie na realizacji zadań produktywnych w Twojej firmie.

KRZePI wykonała dla WYGODNEJ PACZKI:

  • analizę marki,
  • strategię komunikacji marki,

a także zaprojektowała wizerunek w postaci:

  • logo,
  • Key Visual marki,
  • Księga znaku.

Zobacz inne projekty