Opinie

Realizując wyznaczone cele biznesowe, staram się omijać strefę komfortu i nie podążać bezpieczną ścieżką przeciętności. Jestem osobą bardzo wymagającą zarówno w stosunku do siebie samego jak i w stosunku do współpracowników. Dość długo poszukiwałem osoby, która pomogłaby mi uzyskać pełnię spójności w graficznych przekazach oraz pozycjonowaniu naszej marki. Okazuje się, że czasem nie warto szukać daleko. Kiedy na swej biznesowej drodze spotkałem Krzyśka, poczułem, że to właśnie osoba, której szukałem, która dąży do jakości, dba o szczegóły i jest odważna w swoich przedsięwzięciach. Krzysiek wdrożył dla nas kilkanaście strategicznych projektów marketingowych od analizy marki, poprzez stworzenie jej nowej nazwy, logo, po doradztwo w projekcie aranżacji naszej nowej siedziby. Przyznaję, że zrealizowaliśmy również projekty, w których zszokował mnie kompletnie, które były dla mnie próbą odwagi. Ostatecznie jednak okazały się strzałem w dziesiątkę. Całokształt współpracy z Krzyśkiem oddaje myśl Marka Twaina:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Współpraca z Krzyśkiem niewątpliwie pomaga odwiązać liny i złapać w żagle pomyślne wiatry. Polecam firmę KrzePi wszystkim, którzy chcieliby wdrożyć niebanalne i nieprzeciętne projekty.

Adam Szczęch
Właściciel ERIGO

O firmie Fourtka Design dowiedziałam się z polecenia. Już po pierwszym spotkaniu byłam pewna, że spotkałam człowieka, z którym zrealizuję swoje projekty. Jestem osobą bardzo wymagającą w stosunku do siebie jak i do współpracowników i tu również Pan Krzysztof okazał się perfekcjonistą. Jest osobą, która bardzo osobiście angażuje się w projekt.

Efektem naszej współpracy jest SALON LENIK – FRYZJERSTWO NA WYMAGAJĄCYM POZIOMIE. Jest to piękne miejsce na mapie rynku Beauty. Nasz salon został doceniony przez Grupę Expert L’oreal Professionnel. Jest to grupa salonów fryzjerskich, które wyróżnia profesjonalizm oraz wysoka jakość usług.
Analiza marki pozwoliła mi na określenie esencji mojej firmy i ukierunkowanie na potrzeby klienta. Następny krok to strategia firmy, która okazała się niezbędna w budowaniu kierunku działania firmy LENIK, co w dość krótkim czasie zaowocowało współpracą z ekskluzywną marką Kèrastase. Jestem pewna, że przy realizacji następnych projektów będę kontynuować współpracę z Fourtka Design..

Od pierwszego spotkania konsultacyjnego, poprzez wszystkie godziny warsztatowe, aż po przedstawienie kompleksowego podsumowania audytu wykonanego w ramach analizy marki oraz strategii komunikacji marki, firma Fourtka Design wykazała się pełnym zaangażowaniem, rzetelnością, profesjonalizmem oraz terminowością. Wnikliwe podejście do analizy problemu naszej firmy, trafne spostrzeżenia oraz bardzo praktyczne wnioski jakie przedstawiono nam w podsumowaniu sprawiły, że podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z Panem Krzysztofem. Jestem przekonana, iż będzie to współpraca na najwyższym poziomie.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fourtka Design, jako partnera godnego zaufania wykazującego pełne zaangażowanie w powierzone zadania.

DOROTA LENIK
Właścicielka SALONU LENIK w Wodzisławiu Śląskim.

Realizacja przez Krzysztofa mojej strony dla firm French Clinic i Kubiak Clinic, a wcześniej analiza marki i strategia marki jest doskonałym przykładem na to aby nie szukać daleko tego co dla nas najlepsze. Często pokutuje takie przekonanie, że wyjazd poza obręb powiatu usatysfakcjonuje nas realizacją lepszych zakupów, spotkamy tam lepszych specjalistów itd.

Czasami jak w „Alchemiku” Paulo Coelho trzeba przebyć daleką drogę aby zrozumieć, że wszystko co dla nas najlepsze jest tuż, tuż tylko musimy się rozejrzeć, zaufać i docenić.

Praca i spotkania nad stroną z Krzysztofem były swoistą przygodą wręcz o cechach terapii, w których Krzysztof najpierw poznaje klienta, stara się go zrozumieć, poczuć aby najpełniej go wyrazić.

Terapia ponieważ nikt nigdy tak pięknie nie podsumował mojej pasji, filozofii i marki za którą stoję. Daje to ogromną samoświadomość, która jest niezbędna do realizacji najodważniejszych projektów.

Jego wiara i wsparcie w klienta a później już przyjaciela daje ogromną siłę i profesjonalne narzędzia do ich realizacji.

dr n. med ELŻBIETA RATAJCZAK – KUBIAK
właścicielka French Clinic i Kubiak Clinic w Wodzisławiu Śląskim.

Jako grupa pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rekrutujących się z różnych działów mieliśmy okazję brać udział w serii warsztatów na temat strategii komunikowania marki, które poprowadził Pan Krzysztof Pietrek, prezes firmy Fourtka Design.

Choć na co dzień działamy na różnych – czasem bardzo odległych od siebie – polach, to wszystkim nam towarzyszy podobne wrażenie: dzięki Krzysztofowi zmieniliśmy patrzenie na wiele aspektów naszej pracy. Potrzebowaliśmy rzetelnej analizy naszych celów i narzędzi, jakimi dysponujemy, i trafiliśmy na zdecydowanie odpowiednią osobę. Krzysztof bezsprzecznie zna się na swoim fachu, posiada bezcenne doświadczenie, umiejętnie moderuje dyskusję, a przede wszystkim – jest osobą niezwykle empatyczną, bez trudu pozyskującą uwagę i przychylność uczestników swoich warsztatów.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że podczas zajęć z Krzysztofem, nie czuć zdarzającego się dzisiaj coraz częściej nachalnego, przesadnie coachingowego zacięcia.

Wiedzę i nowe narzędzia zdobyte podczas warsztatów z Krzysztofem już wdrażamy w naszym codziennym działaniu, a każdemu, kto poszukuje inspiracji w kwestii strategii komunikowania marki, polecamy firmę Fourtka Design.

IZABELA STASZEWSKA-FERENS
Kierownik Działu Promocji UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO w Katowicach.

Po dwudziestu latach współpracy z Krzysztofem przeszliśmy na „Ty”. Od pierwszego spotkania polubiłem „tego gościa”, można powiedzieć, iż wytworzyła się pewna nić porozumienia, którą Krzysztof zwykł nazywać „chemią”.

Pierwszy projekt, który mi przedstawił zszokował mnie kompletnie. Moją pierwszą myślą było „ … jak pokażę to mojemu szefowi to … albo wyleją mnie z roboty … albo stwierdzą, że nie stać naszej firmy na tak odważne projekty”.

Muszę dodać, że jakość, którą Krzysiek zaproponował, w tamtych czasach (rok 2000) była czymś niespotykanym na naszym rynku, taka dbałość o szczegóły, świeżość spojrzenia … każdy kto odpowiadał za marketing chętnie by się pod czymś takim podpisał.

Oczywiście były koncepcje, w których „odlatywał” w swój świat i miałem poczucie, że trzeba go ściągać do mojego świata, tego realnego, związanego z twardym biznesem ale… no właśnie, przychodziła refleksja… dlaczego nie spróbować?, dlaczego nie dać szansy innemu spojrzeniu? Przecież w tym celu zatrudniamy tego typu „szaleńców” z chęci tworzenia czegoś innego, ciekawego (celowo pomijam słowo „wyjątkowego”) czasami niezrozumiałego na pierwszy rzut oka, wymagającego zatrzymania się, przemyślenia, ale zawsze jest to „coś” satysfakcjonującego i napawającego przekonaniem, że warto było.

Dzięki Krzychu za to, że mogłem Cię spotkać.

TOMASZ SIBON
Dyrektor ELPROINSTAL Spółka z o.o. w Rybniku.

Kiedy czujesz, że Twoja kreatywność zaczyna ograniczać się do Twoich przyzwyczajeń, wtedy zaczynasz poszukiwania. Co robi Twoja konkurencja? Gdzie kupują Twoi Klienci? Jak rozwijają się inne branże? Co zrobić, aby przyciągnąć jeszcze więcej Klientów, aby podążać za zmianami, za trendami? Jak być w zgodzie z najnowszymi rozwiązaniami? Czym kieruje się Twój potencjalny Klient?

Wiesz, że możesz więcej, wiesz, że masz wolne moce przerobowe, wiesz, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować powyższe oczekiwania. Przeszukujesz Internet, pytasz znajomych, spotykasz się z różnymi doradcami.

I naraz odkrywasz, że ktoś taki jest blisko Ciebie, w Twoim mieście, w Twoje okolicy. Po pierwszej rozmowie już wiesz, że to on. Nowe pomysły napływają do głowy, tworzą się nowe cele, nowe wyzwania. Czujesz przypływ pasji. Trafiasz na człowieka, który tak, jak Ty doskonale czuje się w tym, co robi, tak jak Ty każdego dnia staje się lepszą wersją siebie, który jest wyjątkowy w swoim fachu. Zaczynasz się zastanawiać, czy stać cię na kogoś takiego?

Ale potem myślisz: a co to znaczy czy Cię stać? Przecież, spełnia on wszystkie Twoje kryteria do współpracy. Z miesiąca na miesiąc widzisz, że podjąłeś słuszną decyzję. Twoja firma nabrała wiatru w żagle, twoja kreatywność nie ma ograniczeń. Już wiesz, że mimo czasami innych zdań było warto. Zaczynasz angażować go w inne zadania, w nowe projekty, wspólnie poszukujecie rozwiązań, bo widzicie, że się wzajemnie uzupełniacie.

Tak właśnie było, kiedy ja – Krzysztof Dybiec spotkałem na swoje biznesowej drodze Krzysztofa Pietrka.

KRZYSZTOF DYBIEC
Prezes IZBY GOSPODARCZEJ w Wodzisławiu Śląskim.
Właściciel PLACU ZABAW ZOOLANDIA w Wodzisławiu Śląskim.

Współpraca z firmą Fourtka Design to czysta przyjemność. Krzysiek jest miłym i sympatycznym człowiekiem, który zawsze służy pomocą. Terminowość, komunikatywność, kreatywność i przede wszystkim solidność w tym co robi, to na pewno jego podstawowe atuty. Współpraca przebiegała w relacji partnerskiej, a spotkania odbywały się przy przepysznej kawie. Polecam jeśli chcesz zbudować nowy wizerunek marki na bardzo wysokim poziomie.

SZYMON ZAJĄC
Właściciel ZAJĄC ŚLĄSKA PIEKARNIA w Wodzisławiu Śląskim.

FOURTKA DESIGN – Pana Krzysztofa bardzo polecamy! Niesamowity fachowiec, człowiek z sercem na dłoni.

Jako KiS (szkoła tańca – tancerze) jesteśmy bardzo wdzięczni nie tylko za logo, analizę marki czy strategię komunikacji, ale przede wszystkim za scalenie naszego zespołu oraz ukazanie naszych mocnych stron, którymi nie tylko jest sam taniec.

Dzięki współpracy z P. Krzysztofem zrozumieliśmy co jest ważne dla naszych klientów – co wpływa na jakość ich życia.

Jako sceptyk jestem pod wrażeniem umiejętności Pana Krzysztofa, który dokładnie zrozumiał nasze potrzeby.

Myślę, że jako KiS byliśmy niecodziennym wyzwaniem, bo jak przełożyć na język marketingu wartość dodaną emocji, kontaktu z drugim człowiekiem oraz z muzyką. Jednak Pan Krzysztof jak nikt poradził sobie z tym zadaniem i pozwolił nam zrozumieć kim jesteśmy i jaką drogą mamy podążać.

Panie Krzysztofie nasze logo nie jest tylko znaczkiem – my się z nim całkowicie utożsamiamy!!!

I Pan zawsze będzie częścią KiSTeamu!

Dziękujemy za poświęcony czas jak również za cierpliwość.

SZYMON BABIARZ
Właściciel SZKOŁY TAŃCA KiS w Żorach

W imieniu firmy Prevac Sp. z o.o mam przyjemność potwierdzić współpracę z firmą Fourtka Design.

Jesteśmy firmą, która jest kojarzona z bardzo wysoką jakością, dlatego też każdego z naszych partnerów do współpracy, zarówno w aspekcie technicznym jak i wizerunkowym wybieramy bardzo starannie. Zaufanie jakim obdarzyliśmy firmę Fourtka Design okazało się niezmiernie trafnym wyborem.

Od pierwszego spotkania konsultacyjnego, poprzez wszystkie godziny warsztatowe, aż po przedstawienie kompleksowego podsumowania audytu wykonanego w ramach analizy marki oraz strategii komunikacji marki, firma Fourtka Design wykazała się pełnym zaangażowaniem, rzetelnością, profesjonalizmem oraz terminowością. Wnikliwe podejście do analizy problemu naszej firmy, trafne spostrzeżenia oraz bardzo praktyczne wnioski jakie przedstawiono nam w podsumowaniu sprawiły, że podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z Panem Krzysztofem. Jestem przekonana, iż będzie to współpraca na najwyższym poziomie.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fourtka Design, jako partnera godnego zaufania wykazującego pełne zaangażowanie w powierzone zadania.

SYLWIA KOSZELA
Dyrektor ds projektów PREVAC Spółka z o. o. w Rogowie

Firma Fourtka Design z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim opracowała dla Miasta Pyskowice logo oraz projekty, dzięki którym mogliśmy uzyskać spójną identyfikację wizualną Urzędu Miejskiego (papier firmowy, identyfikatory, stopka mailowa, wizytówki).

Do wyboru firmy Fourtka Design spośród wielu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniła nas wysoka jakość usług, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Jesteśmy zadowoleni z realizacji powierzonego zadania i usług świadczonych przez Fourtka design.

Dzięki współpracy, Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

ADAM WÓJCIK
Burmistrz MIASTA PYSKOWICE